Zamów planer, który w prosty sposób,
krok po kroku, przeprowadzi Cię przez drogę do twojej pierwszej inwestycji
w nieruchomościach.

FlipPlaner

Wydanie papierowe w twardej okładce 200 str.

129złZamów swój egzemplarz
Od Autora

FlipPlaner jest „narzędziem”, które od zawsze chciałem mieć pod ręką w trakcie oglądania nieruchomości

Przemysław Pamuła - Inwestor, twórca Moniter.pl

Przemysław Pamuła
Autor FlipPlanera
CEO Moniter.pl

Planer jest wynikiem wieloletnich doświadczeń przy w robieniu flipów.
Daje pewność, że przy oglądaniu mieszkania nie zapomnisz zapytać o najbardziej kluczowe szczegóły, przydatne do obliczenia opłacalności transakcji.
Dokładne instrukcje poprowadzą Cię krok po kroku jak przejść drogę do pierwszego (i kolejnego) flipa.
Dodatkowo podręczny zestaw pytań negocjacyjnych to prawdziwy AS w rękawie. Te kilka kluczowych pytań pozwala generować realne oszczędności, liczone w tysiącach złotych na jednej transakcji. Jest to narzędzie, którego zawsze mi brakowało.
Jestem przekonany, że gdybym miał możliwość użycia FlipPlanera na początku mojej drogi, ułatwiłby mi pracę i motywował do działania – lepiej niż jakiekolwiek szkolenia.

Co daje FlipPlaner?

01Pomoże wyznaczyć cel związany z inwestowaniem w nieruchomości. Określisz do czego zmierzasz, pomoże Ci zaplanować oglądanie i wyszukiwanie mieszkań na inwestycje.

02Pomoże opisać nieruchomości które oglądasz. Korzystając z planera będziesz korzystać z gotowej listy pytań, o parametry mieszkania, które są kluczowe do obliczenia opłacalności.

03Daje możliwość rozrysowania planu. Sprytnie przewidziane miejsce na rysunek techniczny z wymiarami (oczywiście z instrukcją jak to najlepiej zrobić) pozwoli na wstępną inwentaryzację mieszkania w celu rozplanowania układu.

04Pozwala na szybko wycenić remont. Lista prac remontowych z orientacyjną wyceną i czasem trwania, pozwoli Ci lepiej oszacować koszt i czas remontu. Co więcej omawiam jak powinna wyglądać idealna umowa z ekipą remontową - wypracowana przez lata.

05Zawiera gotowy zestaw pytań negocjacyjnych. Lista pytań i tipów negocjacyjnych, która jest pod ręką to niesamowita pomoc w sytuacjach stresujących - pozwalająca na realne oszczędności liczone w tysiącach złotych. Dodatkowo otrzymasz kilka sprawdzonych sposobów na zaczynanie rozmowy z osobą sprzedającą nieruchomość.

06 Możliwość szybkiego przeliczenia opłacalności. W planerze znajdziesz kluczowe wzory pozwalające praktycznie na miejscu, podczas oglądania, ocenić opłacalność inwestycji, nie zapominając o żadnej składowej.

07Zdobędziesz wiedzę, która pomoże Ci w zakupie Twojej pierwszej nieruchomości oraz każdej kolejnej. Otrzymasz informacje, które krok po kroku przeprowadzą Cię przez wszystkie niezbędne elementy.

Zawartość planera

Planer składa się z 200 stron w twardej oprawie, a w nim:

Opisy mieszkań - możliwość opisu 50 mieszkań

Parametry mieszkania Szczegóły kontaktu ze sprzedającym Okolica - hałas - komunikacja Plan mieszkania Wyznaczanie celów oglądania mieszkań.

Wskazówki

Jak dobrze rysować plan mieszkania Lista kontrolna przed zakupem Jak negocjować cenę - 11 wskazówek 7 kroków do szybkiego pozyskiwania okazji Budowa zdolności kredytowej

Planowanie remontu

Od czego zacząć i jak ułożyć w czasie etapy remontu Jak ułożyć dobrą umowę remontową Wskazówki, wycena, i przykładowe czasy prac remontowych

Chcecklisty

Przed zakupem i po zakupie Dokumenty do notariusza Przekazanie mieszkania Na co zwrócić uwagę przed i po remoncie

Wzory opłacalności

Wyliczenie ROI Wyliczenie zysku na flipie Wyliczenie czynszów pod wyznaczone ROI Opisy kosztów okołozakupowych i wskazówki do obliczeń

Ekologiczna oprawa z Jabłek

Melavir - włoski materiał z jabłek

Planer posiada okładkę z materiału do którego produkcji użyto naturalny odpad z jabłek, który zastąpił surowce chemiczne.

Dbamy o środowisko ograniczając szkody związane ze składowaniem odpadów.

Jednocześnie okładka świetnie wygląda i jest miła w dotyku, że aż chce się nosić planer ze sobą! (nawet dla samego faktu pochwalenia się znajomym;)

Przykładowe strony

Gwarancja

Jeżeli w przeciągu 30 dni od momentu otrzymania książki uznasz, że ten materiał szkoleniowy nie jest dla Ciebie lub stwierdzisz po prostu, że go nie potrzebujesz wystarczy, że odeślesz książkę na nasz adres, otrzymasz pełny zwrot pieniędzy." Wiele razy zdarzyło mi się obejrzeć mieszkanie, ale dopiero w drodze do domu przypominało mi się, że zapomniałem zapytać o jakąś istotną rzecz. "
Jarosław / Inwestor na rynku nieruchomości
"Aby zrobić rzut mieszkania woziłem pojedyncze kartki lub notes - i o ile pomiary wykonane były świetnie, to już po kilku dniach i innych obejrzanych mieszkaniach, ciężko było się w tym połapać.
Tomasz / Sourcer
"Brakowało mi czegoś gdzie będę miała wszystko pod ręką - od zapisania kontaktu po pełne informacje i rzuty mieszkań, to prawdziwy hit na rynku - planer który nie tylko pomaga uporządkować te informacje, ale przeprowadza krok po kroku (wraz z opisem czego można się spodziewać) do wyszukania mieszkań na flipa."
Anna / Początkująca fliperka