Wasze opinie

Aplikacja w 100% warta swojej ceny. Oszczędność czasu nieoceniona... Dzięki niej mam już za sobą 2 udane transakcje zrealizowane dzięki temu, że byłam pierwsza.

23.11.2016 Monika W.

Rewelacyjna aplikacja. Polecam wszystkim serdecznie wszystkim inwestorom. Zaoszczędza masę czasu i pozwala zająć się innymi kanałami wyszukiwania okazji.

21.09.2016 Paweł Albrecht

Rewelacyjne narzędzie! Myślałem, że niewiele mi pomoże a nie dość, że oszczędziłem czas to jeszcze nie muszę w kółko wchodzić na portale.

02.08.2016 Jan

Genialne narzędzie, ogromna oszczędność czasu i to zdziwienie w głosie rozmówcy "przecież dopiero wystawiłem ogłoszenie" ;)

01.06.2016 Marcin

Kupilam mieszkanie dzieki moniterowi!! Bylo na rynku niecaly tydzien, a powiadomienie monitera pozwolilo mi na szybka reakcje!

Szukam teraz kolejnego mieszkania pod inwestycje i nie wyobrazam sobie pracy bez waszej aplikacji. Oszczednosc czasu, ale tez latwiejsza organizacja pracy - cala historie mam zawsze na mailu i moge wrocic do powiadomienia w kazdej chwili. No i jeszcze swietna obsluga klienta. Moniter to zdecydowanie dobrze wydane pieniadze. Dzieki!

08.05.2016 Ewa

Uważam, że pomysł jest bardzo fajny, ale wymaga kilku poprawek w użyteczności samego systemu. Jestem UX Designerem i chętnie podpowiem wam co możecie zrobić by system był jeszcze bardziej czytelny.

26.04.2016 Natalie

Dzięki korzystaniu z Moniter'a dostałem na maila powiadomienie o ofercie mieszkania dokładnie takiego, jakiego szukałem. Ogłoszenie było już zarchiwizowane więc nawet nie było widoczne w wynikach wyszukiwania. Mieszkanie już zakupione, niedługo zaczyna się remont. Dzięki i czekam na kolejne alerty :)

21.04.2016 Grzegorz

Od moniter.pl oczekiwaliśmy oszczędności czasu przy przeglądaniu ogłoszeń o wybranych kryteriach i... tak się stało Zamiast spędzać czas na przedzieraniu się przez ogłoszenia, dostajemy codziennie wybrane wg naszych wytycznych ogłoszenia, a zaooszczędzony czas przeznaczamy na oglądanie mieszkań i wyłapywanie rynkowych okazji :)

15.03.2016 Katarzyna z Łodzi

Zacząłem korzystać z monitera miesiąc temu. Początkowo nie zdawałem sobie sprawy z tego ile czasu mogę zaoszczędzić za pomocą tego serwisu. Po 4 tygodniach udało mi się wyselekcjonować i nabyć dwie perełki na rynku nieruchomości. To co mnie zaskoczyło najbardziej, to to, że w obu przypadkach byłem pierwszym dzwoniącym na to ogłoszenie. Dało mi to niesamowitą przewagę na starcie. Teraz nie wyobrażam sobie siedzieć 24h na dobę przy gratce.pl, czekać aż wyskoczy nowość i nie móc w tym czasie pracować, cieszę się, że robi to za mnie moniter.pl i za to mu dziękuję ;) Pozdrawiam

09.03.2016 Adam z Poznania

Skorzystałem najpierw z darmowego okresu próbnego, więc obaw nie miałem. :)
Jest wygodna, prosta w obsłudze i oszczędza dużo czasu. Zamiast ślęczeć na portalach ogłoszeniowych długie godziny - raz czy dwa razy dziennie sprawdzam maila i efekt ten sam. Wyszukiwanie po cenie za metr kwadratowy najmu - rewelacja.
Pozyskałem dzięki Moniterowi jedno mieszkanie, 3 pokoje przerobione na cztery, 1200 zł cashflow, od września będzie 1400. :)

09.03.2016

Bez zbędnych fajerwerków, minimalistycznie i do celu - wszystko co potrzeba w jednym miejscu i zasięgu kilku kliknięć. A jako wisienka na torcie powiadomienia na e-mail by w 1 kroku otworzyć interesujące ogłoszenia. Super!

08.03.2016 Kuba

Narzędzie bardzo fajne! Dni testowe minęły ekspresowo. Nie zdążyłam się jeszcze dobrze rozsiąść, a już trzeba zsiadać z tego rumaka. Marzyłoby mi się jeszcze dodanie serwisu adresowo.pl, ale o tym już pisałam na forum inwestycyjnym Hryniewicza.

04.03.2016 Regina

Nie byłem pewien, czy skorzystam na tym, że będę używać moniter. Po paru dniach zdałem sobię sprawę ile czasu oszczędzam i nerwów przeglądając te same ogłoszenia. Dla mnie super sprawa!

01.03.2016 Przemek

Jeśli chodzi o aplikację to jest jak najbardziej OK. Jedyny minus to powtarzające się ogłoszenia, ale może to już zostało poprawione o ile w ogóle można wyeliminować takie duble.

25.02.2016 Paweł

Moje oczekiwania co do aplikacji: wyszukiwanie i przesłanie na maila nowych ogłoszeń dotyczących najmu - to założenie zostało jak najbardziej spełnione co do zasady nie mam uwag.

24.02.2016 Alicja

Aplikacja spelnila moje oczekiwania. Korzystalem z wyszukiwania wynajmu i sprzedazy. Modul do wyszukiwania linkow odpuscilem sobie. (...) Podsumowujac po malych poprawkach to swietne narzedzie

22.02.2016 Jarosław

Aplikacja bardzo pomocna przy szukaniu mieszkań, ale niestety konkurencja przez to się zaostrzyła. Trudniej teraz wyszukać mieszkanie do którego nikt by jeszcze nie dzwonił. Ale ogólnie OK.

22.02.2016 Dorota