Zapisz się do newslettera i odbierz dostęp do bezpłatnych materiałów o nieruchomościach

Szóste urodziny Monitera, nowości i zapowiedź wersji MoniterV3 – cz 1.

Jak zwykle w majówkę świętujemy kolejne urodziny monitera 🙂 To już 6 lat z wami, ale tym razem mamy dla was kilka gorących (jak najlepszy majówkowy grill 😉 zapowiedzi – a to wszystko już niedługo w najnowszej, trzeciej wersji Monitera tj. Moniter V3 !

Promocja Urodzinowa !

A więc zaczynamy świętowanie tym, że przygotowaliśmy dla was 15 pakietów Monitera PRO na rok, oraz 50szt. książek z bonusami, w promocyjnej cenie ! 

Oferta ważna do 05.05.2022, lub do wyczerpania limitu, tak więc kto pierwszy ten lepszy 🙂 

Pakiet możesz wybrać tutaj: https://moniter.pl/urodziny

Kupując teraz, nowości które będą pojawiały się w wersji V3, będą także dodawane do tego pakietu w czasie jego trwania!

Flipmarket – ogłoszenia inwestorskie

Wychodzimy naprzeciw waszym oczekiwaniom, i w wersji V3 będziecie mieli możliwość dodania własnych ogłoszeń inwestorskich. Będziecie mogli wrzucić propozycje swoich inwestycji, gotowców, pozyskać lub zainwestować kapitał, przy udziale kilkudziesięciu tysięcy inwestorów na platformie moniter.pl. 

Na platformie będziemy oferować także możliwość inwestowania w nasze projekty, oraz projekty zatwierdzonych firm inwestorskich, na najlepszych warunkach, dla użytkowników monitera.

Wraz z zakupem monitera otrzymasz dostęp do okazji ‘spod lady’, oraz gotowców oferowanych przez innych użytkowników.

Powiadomienia SMS i push

Funkcja o którą pytaliście od dawna, czyli powiadomienia SMSowe, będą dostępne w pierwszej kolejności, dla wersji V3.  Szereg ustawień pozwoli na maksymalne wykorzystanie tej funkcjonalności np. przez grupowanie powiadomień, ustawiania na pojedynczym filtrze, czy przedziały czasowe.

Dodatkowo oprócz smsów, w kolejnym etapie zostaną wprowadzone także powiadomienia w formie ‘push’, czyli aplikacji na telefon i tablet.

Monitorowanie Księgi Wieczystej

W wersji V3 wdrożymy innowacyjną funkcję monitorowania wybranej księgi wieczystej. Przy flipowaniu istotny jest czas działania, a monitorowanie stanu wpisów np. właścicielskich, czy wykreślenia obciążeń oszczędzi czas na ręczne pilotowanie tematów. W momencie opublikowania zmiany inwestor zostanie powiadomiony automatycznie.

Dla biur nieruchomości monitorowanie zmian właściciela w KW, daje możliwość kontrolowania, czy klient nie sprzedał nieruchomości poza ich wiedzą (i podpisaną umową).

Więcej nowości będziemy ogłaszać w kolejnych częściach tego artykułu – stay tuned 🙂

W międzyczasie przypominamy także, o naszej stale rozwijającej się grupie na FB (ponad 24tys członków), na której możecie zadać dowolne pytanie o nieruchomościach, i uzyskać konkretną odpowiedź:

https://www.facebook.com/groups/moniter/

Pakiet urodzinowy możesz wybrać tutaj: https://moniter.pl/urodziny

Zobacz także omówienie kolejnych nowości w części drugiej:

Nowości i zapowiedź wersji Moniter V3 – cz 2.

Bezpłatna baza wiedzy

Ostatnio na blogu

Zapraszamy do lektury merytorycznych wpisów na blogu, które pomogą Ci udoskonalić umiejętności w obrocie nieruchomościami.