Zapisz się do newslettera i odbierz dostęp do bezpłatnych materiałów o nieruchomościach

Nowości i zapowiedź wersji Moniter V3 – cz 2.

Generowanie raportów

W wersji V3 będziecie mieli możliwość generowania raportów związanych ze swoimi filtrami. Otrzymacie możliwość wygenerowania w przejrzysty sposób informacji na temat cen nieruchomości, które były wystawiane w danym regionie na przestrzeni czasu. 

Raport dla pojedynczego ogłoszenia pozwoli wygenerować historię zmian cen oraz aktualizacji ogłoszenia. Z raportu dowiecie się także gdzie ogłoszenie zostało wystawione, oraz w jakiej formie np. przez agencję lub prywatnie.

Raporty pozwolą wam oszacować cenę za jaką najlepszą cenę możecie wystawić swoje mieszkanie, na podstawie porównania wcześniejszych oraz aktualnych ogłoszeń. 

Historia ogłoszenia

W wersji V3 będziecie mogli prześledzić historię aktualizacji, zmiany cen, oraz źródeł wystawienia ogłoszenia.

Historia ogłoszenia pozwoli nam prześledzić zachowanie sprzedającego, który np. obniża cenę co jakiś czas, a ogłoszenie nadal ‘wisi’. To jest napewno dobry moment na podjęcie negocjacji i kupno w okazyjnej cenie, albo w przypadku agencji – zaproponowanie należytej opieki nad nieruchomością.

Jeszcze lepsza optymalizacja algorytmów wyszukiwania okazji

Wraz z wersją V3 jeszcze lepiej zooptymalizowaliśmy algorytm przeszukiwania ogłoszeń, aby był jeszcze szybszy, dokładniejszy. Nowy algorytm pozwala także na szybsze dodawanie nowych serwisów – na czym będziemy się skupiać w tym roku.

Portale niszowe, przetargi i licytacje – ręcznie moderowane

W wersji V3 chcemy się skupić na naszej głównej funkcjonalności, czyli jak najlepszym przeszukiwaniu ogłoszeń nieruchomości z różnych źródeł. Przebudowa algorytmu pozwala dodawać do Monitera, nie tylko ogłoszenia z głównych serwisów, ale także niszowych portali z ogłoszeniami. 

Dodatkowo wprowadzona zostanie ulepszona wersja przeszukiwania przetargów i licytacji, które dodatkowo będą ręcznie moderowane, w celu sprawdzenia poprawności danych i wyciągania najistotniejszych informacji.

Przypominamy także o trwającej Promocji Urodzinowej,  jeszcze do czwartku (05.05.2022) do godz. 22:00: 

Pakiet urodzinowy możesz wybrać tutaj: https://moniter.pl/urodziny

Więcej nowości znajdziesz także w części 1 tego wpisu:

Szóste urodziny Monitera, nowości i zapowiedź wersji MoniterV3 – cz 1.

Bezpłatna baza wiedzy

Ostatnio na blogu

Zapraszamy do lektury merytorycznych wpisów na blogu, które pomogą Ci udoskonalić umiejętności w obrocie nieruchomościami.