Zapisz się do newslettera i odbierz dostęp do bezpłatnych materiałów o nieruchomościach

Jak inwestować w nieruchomości

Jak inwestować w nieruchomości -„Pracuj mądrze”, czyli jak?

Wracałem kilka dni temu do domu, jadąc autostradą A4 z Wrocławia i w pewnym momencie przeleciał koło mnie charakterystyczny samochód jadąc grubo ponad 200km/h. Nie spodziewałem się, że jeszcze tego samego dnia go ujrzę, jednak spotkaliśmy się na bramkach… Co to ma wspólnego z flipami i wynajmem? Pokażę Ci na tej podstawie, jak inwestować w nieruchomości mądrze, choć nie oznacza to, że czeka Cię ciężka praca.

Jak inwestować w nieruchomości – Przemyślana strategia to coś więcej niż strategia

Wiesz, setki samochodów w kolejce do 6 okienek, z czego 2 zamknięte.

A wśród nich – on – zatrzymany do 0, aby grzecznie zapłacić.

W tym samym czasie bramki do przejazdów automatycznych ViaToll puste. Mimo tego, że każdy może takie urządzenie wypożyczyć za kaucją i nie stać nigdy więcej na bramkach to jednak większość osób tego nie robi.

Sumarycznie wyszło na to, że ja nie straciłem ani chwili i nie musiałem wcale naginać przepisów.

To przypomina mi sytuację, gdzie wmawia się nam, że aby do czegoś dojść musimy pracować ciężko i długo. Że jak zarobimy łatwiej, to to już jest nieetyczne i niefair w stosunku do tych co pracują ciężko. Milioner – na pewno nakradł.

Idąc tą logiką, jak nie stałem na bramkach, bo podjąłem (znikomy) trud, aby zatrzymać się na stacji i wypożyczyć urządzenie ViaToll, to oszukuję tych, którym się nie chciało. A jedyne słuszne rozwiązanie to wyczekać swoje na bramkach. Nie, dziękuję.

Tutaj znajdziesz tekst pogłębiający ten model myślenia: Pracuj, jakbyś jutro wyjeżdżał na urlop

Jak inwestować  w nieruchomości – Podsumowanie


Żyjemy w niesamowitych czasach, gdy możliwości zarobkowe są praktycznie nieograniczone. Z drugiej strony zaślepieni jesteśmy tym, co wszyscy powtarzają naokoło.

Takie drobne sytuacje uświadomiają mi jak wiele możliwości mamy wokół nas, tylko musimy umieć je dostrzegać.

To co wyróżnia osoby, które pracują mądrzej, a nie ciężej to dostrzeganie takich okazji. W życiu jak i w nieruchomościach.


Jak możesz pracować mądrzej w nieruchomościach?
https://moniter.pl/mastermind

Powodzenia,
Filip

Bezpłatna baza wiedzy

Ostatnio na blogu

Zapraszamy do lektury merytorycznych wpisów na blogu, które pomogą Ci udoskonalić umiejętności w obrocie nieruchomościami.