Zapisz się do newslettera i odbierz dostęp do bezpłatnych materiałów o nieruchomościach

Warto o tym pamiętać na Święta

Cześć,

Dziś 2 części – pierwsza z życzeniami, a druga – wisienka na torcie, czyli jak Święta łączą się z okazjami na rynku nieruchomości 🙂

#1

Chciałbym, wraz z całą ekipą Monitera, życzyć Ci pełnych radości Świąt Bożego Narodzenia i wielu wspaniałych chwil spędzonych w gronie najbliższych.

Jeśli masz do kogoś o coś żal to jest to dobry czas, aby przebaczyć i iść dalej.

Jeśli cały rok biegłeś/aś bez opamiętania to czas zwolnić i cieszyć się chwilą.

Jeśli Twoją rolą jest przygotować dania Wigilijne – powodzenia 🙂

I w kwestii prezentów – nie chodzi o to, co jeszcze chcemy dostać, tylko o to czy potrafimy docenić to, co już posiadamy 😉 

#2

Święta to czas spotkań z rodziną, która przyjeżdża z daleka lub wraca z zagranicy na te kilka(naście) dni.

Mają czas porozmawiać i wreszcie zastanowić się co zrobić z tym nieszczęsnym mieszkaniem, które dostali w spadku i mają je we współwłasności.

Jak to ciągle powtarza mój ulubiony pośrednik – wreszcie zapada decyzja o tym, aby po Świętach sprzedać mieszkanie, rozliczyć się między sobą i zapomnieć o sprawie.

Dlatego jeśli szukasz mieszkania i planowałeś zrobić sobie przerwę po Świętach od szukania to może ominąć Cię właśnie taka okazja.

My jak co roku zamierzamy uważnie obserwować rynek, aby reagować kiedy pojawi się coś nowego – tak, aby z przytupem rozpocząć kolejny rok.

Jeśli coś znajdziesz, koniecznie się tym pochwal 🙂

Wesołych Świąt,

Filip

Bezpłatna baza wiedzy

Ostatnio na blogu

Zapraszamy do lektury merytorycznych wpisów na blogu, które pomogą Ci udoskonalić umiejętności w obrocie nieruchomościami.