Zapisz się do newslettera i odbierz dostęp do bezpłatnych materiałów o nieruchomościach

Dlaczego Akademia Monitera może być kluczem do Twojego inwestycyjnego sukcesu? Poznaj jej najważniejsze zalety

Szkolenia z inwestowania w nieruchomości biją rekordy popularności. Wystarczy wpisać taką frazę w wyszukiwarkę, a pojawi się cała lista dostępnych niemalże od ręki kursów. Bez wątpienia tego rodzaju szkolenia mogą być bardzo wartościowe dla osób, które dopiero zaczynają przygodę z branżą nieruchomości. To ogromna dawka teoretycznej wiedzy, która ułatwi Ci działanie na tym rynku.

Jednak jak wynika ze statystyk, tylko niewielka ilość kursantów zaczyna działać po szkoleniu w branży nieruchomości. Wiąże się to prawdopodobnie z tym, że przejście od teorii do praktyki wymaga zarówno sporego wysiłku, jak i determinacji od początkującego inwestora. 

Jeżeli dopiero zaczynasz swoją przygodę z nieruchomościami, to tak naprawdę potrzebujesz nieustannego wsparcia ekspertów, którzy będą dostępni cały czas – nie tylko przez weekend czy tydzień. Dzięki temu w każdej chwili możesz upewnić się, że konkretna inwestycja jest dla Ciebie zarówno bezpieczna, jak i opłacalna.

Dlatego mamy dla Ciebie coś specjalnego – Akademię Monitera, czyli alternatywę dla szkoleń z nieruchomości i inwestowania. Co dokładnie kryje pod tą nazwą? To całoroczne, szyte na miarę Twoich potrzeb wsparcie ekspertów z branży nieruchomości, które pomoże Ci osiągnąć inwestycyjny sukces.

Na czym dokładnie polega Akademia Monitera? Dlaczego warto wziąć w niej udział?

Akademia Monitera to inwestycyjny coaching, który odbywa się w wygodnej dla Ciebie formie online. Wystarczy, że włączysz komputer, dołączysz do spotkania i skorzystasz z praktycznych porad ekspertów, którzy przeprowadzą Cię przez każdy, nawet najbardziej skomplikowany proces inwestycyjny, niezależnie od tego, czy np. planujesz flipować, czy wynajmować mieszkania.

Akademia Monitera to coaching, który jest w 100% dopasowany do Twojej sytuacji i potrzeb. Eksperci pomogą Ci stworzyć spersonalizowaną, przemyślaną strategię inwestycyjną, dzięki której osiągniesz sukces. A jak wiadomo, w nieruchomościach mogą pojawić się nieprzewidziane okoliczności i problemy. Korzystając z wiedzy i wsparcia doświadczonych inwestorów, zawsze znajdziesz najlepsze wyjście z sytuacji.

Akademia Monitera, czyli maksimum praktycznej wiedzy dla inwestorów

Jak mówi znane przysłowie “Kto pyta, nie błądzi”. Podczas konsultacji możesz pytać o wszystko, co jest związane z inwestowaniem w nieruchomości. Jakie kwestie najbardziej nurtują osoby, które dopiero zaczynają działać? Po pierwsze – jak pozyskać kapitał. Istnieją różne sposoby pozyskiwania środków na inwestowanie. Możliwości jest sporo, nawet jeśli nie dysponujesz własnym kapitałem. Im więcej metod finansowania poznasz, tym szersze perspektywy otworzą się przed Tobą w tej branży. Specjaliści pomogą Ci wybrać najlepiej dopasowany do Twojej sytuacji sposób pozyskiwania kapitału, abyś mógł zacząć działać jak najszybciej.

Pozyskiwanie kapitału to jednak dopiero pierwszy krok. Ponadto potrzebujesz także dokładnie opracowanej i długofalowej strategii inwestycyjnej, która przyniesie Ci zysk. Bo w nieruchomościach nie ma miejsca na przypadkowe działania czy decyzje podejmowane pod wpływem emocji. Taką bezpieczną strategię stworzysz z ekspertami krok po kroku, a każde Twoje działanie będzie przemyślane od A do Z. 

Co więcej, każdy inwestor musi zmierzyć się z różnymi wyzwaniami, nie tylko związanymi z pozyskiwaniem kapitału czy stworzeniem planu działania. 

Nieruchomości to także poszukiwanie perełek inwestycyjnych (najlepiej przy pomocy niezawodnego systemu, którym jest Moniter), remonty, zawiłe kwestie prawne czy techniczne związane z przygotowywaniem lokali. Dlatego podczas konsultacji dowiesz się między innymi, jak:

  • rozpoznawać, co jest okazją i jak je wyszukiwać przy pomocy najlepszego narzędzia na rynku,
  • planować remonty mieszkań, by dopasować je pod kątem przyszłych najemców czy nabywców (np. zmieniać ich układ tak, by w rezultacie uzyskać jak najlepszy zwrot z inwestycji),
  • rozwiązywać kwestie techniczne w mieszkaniach związane z różnego rodzaju instalacjami (grzewczymi, elektrycznymi, wodno-kanalizacyjnymi),
  • sprawdzić stan prawny mieszkania, by mieć pewność, że jest to bezpieczna inwestycja.

Akademia Monitera to maksimum praktycznej wiedzy, z której możesz korzystać cały czas – kiedy tylko tego potrzebujesz. Co więcej, zapisując się na konsultacje, otrzymasz także niezbędnik inwestora, czyli zestaw umów i checklist. A po co uczyć się na błędach, jeśli możesz korzystać z wiedzy ekspertów i odnieść sukces?

Dlatego nie zwlekaj, bo ilość miejsc jest ograniczona. Wybierz miesięczny lub roczny pakiet z Akademią Monitera i zapisz się na konsultacje, by działać skutecznie oraz bezpiecznie pod czujnym okiem ekspertów.

Bezpłatna baza wiedzy

Ostatnio na blogu

Zapraszamy do lektury merytorycznych wpisów na blogu, które pomogą Ci udoskonalić umiejętności w obrocie nieruchomościami.