Nieruchomości? Co mogłoby pójść nie tak?

Nadchodzące wydarzenie: 15.05.2024
Gość: Jan Gisterek

Dla kogo jest ten webinar?
Wydarzenie skierowane jest dla osób, które dopiero zaczynają w branży nieruchomości, jak i dla doświadczonych fliperów, którzy chcą zadbać o bezpieczeństwo swojego biznesu.

Czego dowiesz się na webinarze?
 • Jaka jest czarna strona biznesu nieruchomościowego?
 • Jak radzić sobie z trudnymi lokatorami?
 • Jak prawnie uchronić biznes przed nieprzewidzianymi problemami?
 • Co zrobić, jak ekipa budowlana się nie sprawdza?
Udział w wydarzeniu dla zalogowanych

Gość specjalny

Jan Gisterek Aktywny inwestor, Lider Stowarzyszenia Mieszkanicznik w Bielsku-Białej, oraz ekspert od spraw lokatorskich. Współautor książki “Wszystkie drogi prowadzą do… nieruchomości” i autor poradnika prawnego „Wypowiedzenie i rabat w czasie zarazy”. Nie lubi rutyny i kocha wyzwania. Biznes zafascynował go już w wieku kilkunastu lat, kiedy tylko runęła żelazna kurtyna. Pomimo kilku prac na etacie, nigdy nie czuł się na nim pewnie.

Jego główne dwa motta życiowe:
Sukces to nie miejsce do którego dążysz, to droga, którą zmieszasz ku przyszłości. Życie jest jak supermarket – możesz z niego brać cokolwiek zechcesz.

Poprzedni webinar:

Kwatery pracownicze - 1000 najemców w 2 lata! Jak skalować biznes w krótkim czasie? Gość: Natalia Gorszkowa Zaloguj się by obejrzeć nagranie

Natalia Gorszkowa

Na rynku nieruchomości od 2020 roku. Zaczęła działać w momencie największej pandemii. W ciągu pierwszych 2 lat pozyskała 1000 najemców, głównie pracowników z agencji pracy. Współpracuje z pięcioma największymi Agencjami na rynkach: Trójmiasta, Pruszcza Gdańskiego, Grudziądza, Olsztyna i Rzeszowa, w planach kolejne miejscowości. Dodatkowo, buduje własny portfel nieruchomości inwestycyjnych, skupiając się głównie na rynku pierwotnym, najmie oraz gruntach. Edukuje ludzi organizując Warsztaty z biznesu kwater pracowniczych oraz spotkania regionalne na terenie całej Polski, podczas których, przekazuje swoją wiedzę praktyczną zdobytą w momentach budowania biznesu. Pokazuje, jak zacząć działać w nieruchomościach, nie mając dużego kapitału własnego.

Poprzedni webinar:

Poprzedni webinar:

Jak dobrze negocjować zakup i sprzedaż mieszkania? Gość: Wojciech Woźniczka Zaloguj się by obejrzeć nagranie

Wojciech Woźniczka

Zdobywca prestiżowej nagrody Polish National Sales Awards w kategorii Najlepszy Trener Sprzedaży w Polsce w 2013 roku. Certyfikowany Międzynarodowy Coach ICC. Autor bestsellera NEGOCJUJ! Czyli jak zwyciężać w codziennych sytuacjach i kilku innych książek o sprzedaży i negocjacjach. Od ponad 17 lat wspiera firmy i osoby prywatne w negocjacjach i sprzedaży. W jego szkoleniach wzięło już udział ponad 16000 uczestników z przeszło 170 firm. Pracował, jako zawodowy negocjator pomagając swoim klientom w zakupie mieszkań, kamienic, lokali użytkowych czy hoteli Na co dzień sam inwestuje, wynajmuje, podnajmuje, flipuje oraz uczestniczy i wspiera swoich klientów w negocjacjach na rynku nieruchomości.

Poprzedni webinar:

Jak dobrze rozliczać flipy? Gość: Grzegorz Grabowski - właściciel Wynajmistrz.pl Zaloguj się by obejrzeć nagranie

Grzegorz Grabowski

Gość specjalny Grzegorz Grabowski – założyciel i współwłaściciel Kancelarii księgowo-podatkowej Wynajmistrz.pl oraz spółki doradztwa podatkowego. Biuro skupia się na obsłudze klientów prowadzących najem, podnajem, handel nieruchomościami (czyli flipy), deweloperkę, noclegi dla turystów, pośrednictwo i inne. Obsługuje też inne branże, m.in. e-biznes (w tym e-commerce), szkolenia, media, reklama, doradztwo, IT, prawniczą i wiele innych. Grzegorz jest również autorem poczytnego bloga Wynajmistrz.pl – serwisu o wszystkim, co jest związane z nieruchomościami, ich rozliczaniem i podatkami, z naciskiem na informacje praktyczne, ułatwiające życie wynajmującym, fliperom, pośrednikom i innym podmiotom działającym w branży nieruchomości. Napisał również książkę “Podatek od najmu i rozliczenia z najemcami. Poradnik w 100% praktyczny“, która rozeszła się już w nakładzie kilkunastu tysięcy egzemplarzy. Niedawno wydał także książkę „ABC Podatków w nieruchomościach” Oprócz tego prowadzi tematyczne wykłady i szkolenia, tworzy kursy online dla inwestorów oraz przedsiębiorców, sam inwestuje w nieruchomości na wynajem w Polsce i za granicą.

Gotowce Inwestycyjne - alternatywa dla zwykłych flipów Prezenter: Przemysław Pamuła - Ekspert Moniter.pl Zaloguj się by obejrzeć nagranie

Prezenter: Przemysław Pamuła - Ekspert Moniter.pl

Fundacje Rodzinne - alternatywa rozliczania i dziedziczenia nieruchomości? Gość Tematu: Jakub Bonowicz - radca prawny Zaloguj się by obejrzeć nagranie

Gość LIVE: Jakub Bonowicz

Radca Prawny zajmujący się m.in. obsługą przedsiębiorców jak i osób fizycznych z kraju, a także z zagranicy. Specjalista w zakresie m.in.

 • prawie podatkowym, w tym w szczególności kryptowalutami i optymalizacją podatkową;
 • sprawami z zakresu międzynarodowego obrotu gospodarczego i kolizjami systemów prawnych różnych państw, w tym w szczególności Wielkiej Brytanii, USA, Niemiec, Bułgarii, Słowacki i Czech;
 • prawie Internetu, usług elektronicznych (sporządzanie regulaminów e-usług, sprzedaż online);
 • prawie nowych technologii;
 • prawie własności intelektualnej (autorskim, znaków towarowych, patentów, wzorów przemysłowych);
 • prawie spółek handlowych (obsługa, zakładanie, przekształcanie i likwidowanie spółek prawa handlowego).

Poprzedni temat

Dlaczego kredyt 2% to świetna okazja? Jak wpłynie na rynek nieruchomości? Gość Tematu: Ronald Szczepankiewicz - ekspert kredytowy Zaloguj się by obejrzeć nagranie
Ronald Szczepankiewicz
Ronald Szczepankiewicz

Uznany ekspert kredytowy – jego artykuły dotyczące kredytów hipotecznych możecie znaleźć na największych portalach biznesowych w Polsce, takich jak Business Insider czy Onet. ➡️ Wiedza, którą posiada to efekt dziesiątek transakcji przeprowadzonych na rynku nieruchomości. Przez lata marka RM Kredyty sukcesywnie się rozwija i z powodzeniem pomogła w uzyskaniu finansowania na nieruchomości o łącznej wartości blisko 1 000 000 000 zł!

Poprzedni temat

Kompendium wiedzy o świadectwach charakterystyki energetycznej Tematy które poruszymy

 • 1) co to jest świadectwocharakterystyki energetycznej i kto tego realnie potrzebuje?
 • 2) przypadki wyłączeń z ustawy
 • 3) wynajem na pokoje - jak interpretować przepisy
 • 4) czy notariusz ma prawo odmówić podpisania aktu notarialnego jeśli nie dostarczymy świadectwa charakterystyki energetycznej?
 • 5) jak wygląda procedura nałożenia kary za brak świadectwa charakterystyki energetycznej?

Gość Tematu: Anna Wojda Inwestorka - znana jako Pani Flip Zaloguj się by obejrzeć nagranie
Anna Wojda
Anna Wojda

Od ponad 10 lat realizuje się we własnych biznesach. Od kilku lat związana ściśle z rynkiem nieruchomości. Współtwórczyni sieci akademików w Warszawie. Od kilku lat ściśle związana z rynkiem nieruchomości jako Pani Flip, prowadząc małą inwestycje deweloperską oraz współtworząc biuro nieruchomości Kwadrat.


Poprzedni temat

Materiał dostępny tylko dla zalogowanych użytkowników z aktywnym kontem.

Marka osobista - niedoceniany sposób pozyskiwania Klientów, osób do współpracy, dostępu do ofert "spod lady i budowania pozycji eksperta na rynku nieruchomości. Gość Tematu: Kasia Lewandowska

Instagram :#aleagentka
Facebook: Profil prywatny
Facebook: Profil firmowy

Kasia Lewandowska
Kasia Lewandowska

W nieszablonowy i pełen optymizmu sposób pokazuje codzienną współpracę z biurem nieruchomości i inwestorami, którą przeplata aktywnościami z życia prywatnego. Obserwatorzy mogą przyjrzeć się m.in. home stagingowi, przygotowaniu nieruchomości do sprzedaży, tworzeniu filmów promocyjnych, komunikacji opartej na storytellingu, relacjom ze spotkań branżowych oraz współpracom ze środowiskiem branżowym i okołobranżowym na terenie całej Polski. Prowadzi szkolenia i prelekcje z budowania marki osobistej i marketingu m.in. dla KIGN - Delagatury w Katowicach, WIWN Śląsk, Mieszkanicznika, Ogólnopolskiego Centrum Szkoleniowego Property Polska i Dąbrowskiego Inkubatora Przedsiębiorczości.


Poprzedni temat

Jak remontować i inwestować w kamienice i budynki wielorodzinne

Goście Tematu:Michał Wnuk & Paweł Chuberski goode.pl

Materiał dostępny tylko dla zalogowanych użytkowników z aktywnym kontem.

Michał Wnuk & Paweł Chuberski

goode.pl

Michał Wnuk & Paweł Chuberski

Michał Wnuk – na co dzień zajmuje się zwiększaniem swojego portfolio nieruchomości oraz zawodowo jestem strażakiem w Państwowej Straży Pożarnej. Firmę budowlaną założył przez pryzmat własnych potrzeb. – Ciężko było mu znaleźć terminowych i rzetelnych specjalistów z Ukrainy, którzy wykonają remont jego inwestycji. Obecnie posiada zespół ludzi, którzy gotowi są podjąć się w zasadzie każdego wyzwania remontowo — budowlanego… i co ważne takich, którzy wykonają swoją pracę za uczciwe pieniądze.


Poprzedni temat

Kwatery pracownicze mocna alternatywa dla flipów w trudnych czasach

Gość Tematu:Łukasz Dobiczek - One2Home

Materiał dostępny tylko dla zalogowanych użytkowników z aktywnym kontem.

Łukasz Dobiczek

One2Home

Łukasz Dobiczek & Michał Sobczyk One2Home W 2015 r prowadziliśmy lokalną agencję pracy tymczasowej pod nazwą One2H sp zoo. W związku z dynamicznym rozwojem tej branży w Polsce, a przede wszystkim powstaniem dużego rynku pracowników tymczasowych spoza UE podjęliśmy decyzję o uruchomieniu spółki One2Home, która rozpoczęła działalność w zakresie dostarczania kwater pracowniczych dla agencji pracy. W krótkim czasie rozszerzyliśmy nasze działania na teren całego kraju, pracując dla największych międzynarodowych oraz krajowych agencji pracy.


Poprzedni temat

Sytuacja kredytowa w 2023r - co dalej z WIBOR i co to jest WIRON?

Gość Tematu: Maciej Sukiennik - Expert Kredytowy

Materiał dostępny tylko dla zalogowanych użytkowników z aktywnym kontem.

Maciej Sukiennik

Expert Kredytowy

Maciej Sukiennik i jestem ekspertem kredytowym pracującym w branży finansowej od 2012 roku. Wiedzę i doświadczenie nabierał w największej firmie doradztwa finansowego w Polsce przechodząc poszczególne szczeble od młodszego doradcy finansowego aż po zastępcę kierownika zespołu doradców. Od kwietnia 2017 roku prowadzi swoje własne biuro kredytowe skupiające się przede wszystkim na pozyskiwaniu finansowania dla osób indywidualnych związanych przede wszystkim z finansowaniem zakupu nieruchomości oraz kredytami dla małych i średnich przedsiębiorców.


Poprzedni temat

Jak tworzyć perfekcyjne gotowce inwestycyjne

Szkolenie online z zaproszonym gościem - architektem Dawidem Saganem

Materiał dostępny tylko dla zalogowanych użytkowników z aktywnym kontem.

Dawid Sagan

Architekt

Dawid Sagan z wykształcenia architekt od blisko 2 dekad zajmujący się projektowaniem architektonicznym, a od ponad roku aktywnie inwestuje w nieruchomości.

Autor koncepcji oraz projektów budowlanych podziałów inwestycyjnych 6 kamienic mieszkalnych oraz wielu mieszkań i domów.

Od blisko 20 lat zajmuje się projektowaniem architektonicznym a od 2007 właściciel własnej pracowni architektonicznej.

Ponad 10.000m2 powierzchni mieszkań zaprojektowanych pod gotowce inwestycyjne. Po godzinach: Prywatnie mąż oraz ojciec dwójki dzieci. Po godzinach zapalony tancerz

Przemysław Pamuła

Przedstawiam Wam serię Webinarów poruszających istotne tematy w branży nieruchomości.

Będziecie mieli okazję poznać ciekawe osoby mające bogate doświadczenie w różnych gałęziach nieruchomości.

Każdy z Was znajdzie coś ciekawego, szczególnie że skupimy się na rzeczach, które sprawiają że inwestowanie w nieruchomości jest prostsze i bardziej zyskowne.