Bezpłatny webinar

Jak zarobić pierwsze 5000 zł w branży nieruchomości bez własnego kapitału?

Zastanawiasz się, gdzie jest haczyk? Jak to możliwe, żeby w branży nieruchomości zarabiać konkretne pieniądze bez własnego kapitału?

Dziś zrób coś, czego innym się nie chce, a jutro będziesz miał to, czego inni pragną. – ten cytat to klucz do tego, jak zarobić pierwsze dobre pieniądze na mieszkaniach.

W trakcie webinaru poznasz narzędzia dzięki którym, natychmiast zaczniesz działać efektywnie w nieruchomościach i zarobisz swoje pierwsze, naprawdę dobre pieniądze w tej branży.

Do wydarzenia zostało:

dni
h
m
s

Do wydarzenia zostało:

dni
h
m
s

Dla kogo jest ten webinar?

Dla osób, które nie mają doświadczenia i wystarczających środków własnych, aby móc zainwestować w pierwszą nieruchomość, a chcą rozwijać się w tej branży poprzez współpracę z bardziej doświadczonymi od siebie inwestorami.

Czego dowiesz się na webinarze?

Dlaczego warto być na webinarze?

Jeśli marzysz o tym, aby zarobić pierwsze pieniądze na nieruchomościach, ale brakuje Ci doświadczenia i własnego kapitału to zapisz się na bezpłatny webinar, podczas którego poznasz skuteczne i sprawdzone metody, na to, jak osiągnąć swój cel. Nie przegap tej okazji, by poznać tajniki rynku nieruchomości i zacząć zarabiać w tej branży!

25.01.2023r. godz. 20:00

Prowadzący: Przemysław Pamuła

Poznaj prelegenta

Przemysław Pamuła – CEO Moniter.pl, seryjny inwestor w branży nieruchomości. Współtwórca aplikacji Moniter, która automatycznie wyszukuje okazje inwestycyjne poniżej wartości rynkowej z ponad 200 źródeł informacyjnych w tym z portali lokalnych i licytacji komorniczych.

Od 14 lat prowadzi projekty biznesowe, a od ponad 8 lat zajmuje się tematem nieruchomości. Portfel nieruchomości zaczął rozwijać od 2014 roku, gdzie rynek ożywał po czasie kryzysu.

Ma za sobą dziesiątki przeprowadzonych transakcji oraz spróbował praktycznie każdej opcji inwestycyjnej tj. flipy (szybkie, powolne, posprzątane, wyremontowane), gotowce inwestycyjne, podnajem, współprace z inwestorami, rynek pierwotny, oraz zakupy i remonty kamienic.

Posiada własny portfel inwestycyjny oraz współpracuje z inwestorami z całej Polski. 

Dołącz do uczestników webinaru

Spotkaj się z ekspertem od nieruchomości

Wypełnij poniższy formularz, aby bezpłatnie wziąć udział w webinarze. Na podane przez Ciebie dane prześlemy link do pokoju webinarowego.

Wszelkie prawa zastrzeżone | Wdrożone przez WBIZNES®