Uniknij kar, zyskaj certyfikat energetyczny online

Duże zmiany dla wynajmujących! Od teraz certyfikat energetyczny będzie potrzeby nie tylko przy sprzedaży, ale i najmie nieruchomości. Nie masz? Płacisz karę i to surową: 5000 zł za brak certyfikatu!

Możesz jej uniknąć. Zamów certyfikat energetyczny dla Twojego mieszkania na wynajem, który przygotuje dla Ciebie uprawniony audytor energetyczny. 

Otrzymasz pełną dokumentację online oraz wersję papierową certyfikatu z pieczęcią audytora – wraz z wpisem do rejestru rządowego Ministerstwa Klimatu i Środowiska.

Czym jest świadectwo charakterystyki energetycznej?

To dokument, określający wielkość zapotrzebowania na energię, która jest potrzebna do użytkowania całego budynku lub jego części. Czego dotyczy? Energii niezbędnej do:
  • ogrzewania,
  • przygotowania ciepłej wody użytkowej,
  • chłodzenia i wentylacji,
  • oświetlenia.
Obowiązek jego posiadania wynika z prawa europejskiego. Wprowadzenie certyfikacji tego rodzaju tłumaczone jest umożliwieniem użytkownikom lokalu albo budynku oszacowania rocznego zapotrzebowania i kosztów energii.

Dla kogo jest certyfikat?

Jak zamówić certyfikat?

Wszystko zaczyna się od kliknięcia jednego przycisku na tej stronie. “Zamów certyfikat” to najprostsza i najkrótsza droga do spokojnego snu o to, że działasz w zgodzie z przepisami, a nikt nie nałoży na Ciebie kar finansowych. Zobacz poniżej, jakie to proste.

Podaj nam parametry mieszkania

Otrzymasz od nas checklistę, która krok po kroku przeprowadzi Cię przez przygotowanie odpowiedzi jakie potrzebujemy do opracowania certyfikatu.

Certyfikator wykona obliczenia

Uprawniony Certyfikator weryfikuje dane, i wykonuje obliczenia do certyfikatu. Stosujemy najnowsze wytyczne zgodnie z aktualnym rozporządzeniem!

Lokal będzie zarejestrowany w systemie rządowym

Robimy to za Ciebie. Certyfikat dla lokalu zostaje zarejestrowany przez nas w odpowiednim rządowym systemie, a lokal otrzymuje swój własny numer certyfikacji.

Certyfikat otrzymasz kurierem

Podpisany i podbity przez uprawnioną osobę certyfikat otrzymasz w wersji papierowej kurierem wraz z poświadczonym odbiorem dokumentu z nadanym numerem w systemie.

Dlaczego my?

Usługę certyfikacji mieszkań stworzyliśmy z uwagi na rosnące oczekiwania naszych klientów z branży nieruchomości.

Od wielu lat pomagamy inwestorom w realizacji ich inwestycji, opieki nad najmem oraz przy wyszukiwaniu mieszkań. Tworzymy społeczność ponad 26 tys. inwestorów z całej Polski, razem inwestujemy

Nasi partnerzy:

Logo Moniter

Co otrzymasz w zestawie?

Listę kontrolną z opisem, jak przygotować parametry mieszkania

Otrzymasz od nas dokładną instrukcję jak przygotować odpowiedzi na pytania, które będą potrzebne do sporządzenia certyfikatu.

Możesz w prosty sposób zlecić wypełnienie tej części osobie trzeciej np. swojemu pracownikowi, lub firmie zarządzającej. Parametry potem muszą być uzupełnione w zleceniu certyfikatu online.

Papierowy Certyfikat potwierdzony przez uprawnionego audytora

Po weryfikacji parametrów przez uprawnioną osobę certyfikat zostaje wpisany do systemu informatycznego Ministerstwa Klimatu i Środowiska.

Wydruk certyfikatu zgodnie z najnowszym obowiązującym wzorem z ministerstwa jest podpisywany i podbijany przez audytora, a następnie w formie papierowej wysyłany na Twój adres.

Certyfikat elektroniczny i potwierdzenie wpisu do systemu

Certyfikat otrzymasz także w wersji elektronicznej, tak aby łatwiej było go przechowywać i przesyłać, jeśli byłby potrzebny do wglądu, w razie kontroli albo innej okoliczności, w której jego okazanie będzie niezbędne.

Dodatkowo otrzymasz elektroniczne potwierdzenie odbioru certyfikatu przez Ministerstwo wraz z indywidualnym numerem wpisu do systemu rządowego.

Zamów teraz certyfikat energetyczny online

i otrzymaj:

Do końca promocji zostało:

min
sek

Najczęściej zadawane pytania

1. Co w przypadku kilku mieszkań?
Odp.: Zdajemy sobie sprawę, że część naszych klientów będzie miało kilka mieszkań. W przypadku chęci zamówienia kilku certyfikatów należy w koszyku zamówienia po kliknięciu “Przejdź do zamówienia” wybrać kilka sztuk certyfikatów.

2. Czy dla kilku certyfikatów przysługuje rabat?
Odp.: Oczywiście, że tak! Staramy się wyjść naprzeciw inwestorom. Dla osób potrzebujących większą ilość certyfikatów przygotowaliśmy pakiety w obniżonych cenach:
pakiet 3 szt. certyfikatów: 1289 zł 
pakiet 5 szt. certyfikatów: 2249 zł 
pakiet 10 szt. certyfikatów: 3989 zł  

3. Co zrobić, gdy mam cały budynek do certyfikacji?
Odp.: Wychodzimy naprzeciw naszym Klientom i oferujemy wykonanie certyfikatu dla całych budynków — nowo budowanych lub rewitalizowanych. W takim przypadku prosimy o kontakt na maila [email protected] w celu wyceny i umówienia indywidualnej realizacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone | Wdrożone przez WBIZNES®